Obchodné podmienky

Prevádzkovateľ a predávajúci internetového obchodu www.a-kotliky.sk

 

Sáha - Ľubomír Páleník

Chrásteka 5/5, Žiar nad Hronom

Tel.: 0905 350 155

IČO: 33785635

 

Zákazník odoslaním svojej objednávky prijíma a uznáva naše podmienky predaja a dodania objednaného tovaru. Všetky odoslané objednávky považujeme za záväzné. Vyhradzujeme si právo zrušiť objednávku alebo jej časť v prípadoch, že tovar sa už nevyrába, nie je skladom, alebo sa výrazne zmenila jeho cena. Ceny uvedené pri každom produkte sú konečné.

 

Potvrdenie objednávky:

Každá odoslaná objednávka je potvrdená e-mailom na adresu uvedenú v dodacích údajoch. Doručením tohto e-mailu dochádza k uzatvoreniu kúpnej zmluvy. V prípade, že potvrdzujúci e-mail neobdržíte, nebola pravdepodobne Vaša objednávka odoslaná správne.

 

Zrušenie objednávky:

Zákazník má právo objednávku stornovať do 4 hodín od odoslania.

 

Ceny:

Ceny v E shope na www.a-kotliky.sk sú uvedené s 20% DPH.

 

Spôsob doručenia:

Tovar zasielame prostredníctvom GLS službou alebo Slovenskou poštou na dobierku, resp. bez dobierky platbou dopredu na účet.

 

Zasielateľské a balné náklady sú nasledovné:

 

Ceny sú uvedené pri dobierke a aj pri platbe dopredu na účet predávajúceho. Pri objednávaní si objednávajúci volí typ dopravy. Ceny sú platné pre Slovensko.

 

Dodacia lehota:

Vaša objednávka bude spracovaná a tovar odoslaný v priebehu 1 až 3 pracovných dní od prijatia objednávky. Pri platbe prevodom môže prísť k omeškaniu v závislosti od času prijatia platby.

 

Reklamácie:

V prípade, ak Vám bude balík doručený s viditeľným poškodením, nepreberajte ho od prepravcu. Na neskoršie reklamácie vzniknuté poškodením tovaru nebude prihliadnuté. Reklamácie ohľadom kompletnosti dodávky, alebo kvality doručeného tovaru akceptujeme do dvoch pracovných dní od doručenia tovaru. Po uznaní reklamácie, budete vyzvaní k doručeniu reklamovaného tovaru späť na našu adresu. Tovar nezasielajte na dobierku, zásielky zaslané na dobierku nebudú prevzaté. Čiastka zodpovedajúca cene reklamovaného tovaru Vám bude zaslaná na uvedený bankový účet.

 

Vrátenie tovaru:

Zákazník má právo do 14 dní vrátiť tovar späť bez udania dôvodu. Tovar nesmie byť poškodený, používaný, musí byť zabalený v originálnom obale. Po predchádzajúcom dohovore pošlite tovar späť spolu s daňovým dokladom, ale nie na dobierku. Po doručení a kontrole tovaru Vám zašleme čiastku odpovedajúcej kúpnej cene (bez zasielateľských nákladov) na uvedený bankový účet.

 

Odstúpenie od zmluvy

Formulár na odstúpenie od zmluvy

 

Ochrana osobných údajov:

Prevádzkovateľ internetového obchodu prehlasuje a zaväzuje sa, že všetky údaje ktoré získa od svojich zákazníkov a ktoré sú potrebné k objednaniu tovaru, budú slúžiť výhradne ku komunikácii so zákazníkom a nebudú poskytnuté k dispozícii tretím osobám. Výnimkou sú údaje potrebné na doručenie tovaru poskytnuté prepravcovi , ktoré slúžia na správne doručenie tovaru zákazníkovi .

 

Záverečné ustanovenia

Vzťahy, ktoré nie sú upravené týmito obchodným podmienkami sa riadia príslušnými zákonmi platnými na území SR. Potvrdením objednávky kupujúci zároveň potvrdzuje, že sa oboznámil s obchodnými podmienkami predávajúceho, súhlasí s nimi a prijíma ich.

 

Eshop a-kotliky.sk si vyhradzuje právo na zmenu týchto obchodných podmienok, cien v internetovom obchode a prevedení produktov bez predchádzajúceho upozornenia.

 


Doprava tovaru:

Všetky zásielky sú štandardne zasielané na dobierku, ak nie je dohodnuté inak.

 

Doprava kuriérom

Cena 5 EUR. Priamy dovoz až k Vám domov - ihneď na druhý deň (ak sa tovar nachádza na sklade). Kuriérska služba zásielku dovezie na adresu, ktorá bola zadaná pri objednávke ako adresa doručenia.

Doprava Slovenskou poštou

Cena 4 EUR.

Osobný odber

Cena 0 EUR. Osobný odber je možný na našej predajni v Žiari nad Hronom, ulica Slovenského národného povstania (SNP) 42.

 

pri objednávke za 200 EUR a viac je doprava zadarmo.

 

Návrat hore